Ludwig Müller Cornelius
(1864-1946) "Ankunft der Postkutsche", Öl auf Holz, 9 x 11,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.03.2018 - 15:41
- Vyvolávací cena:
EUR 380,-
Ludwig Müller Cornelius
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.03.2018 - 15:41 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 28.02. - 07.03.2018 |